Oppo Find 5
Fillimi Etiketat Oppo Find 5

Etiketa: Oppo Find 5

Versioni Oppo Find 5 Mini pritet të debutoj

Smartphone-i Oppo Find 5 që kohët e fundit është lansuar në Europë, si duket do të ketë një version të tij të vogël, Oppo Find 5...

Oppo Find 5 nis zyrtarisht

Smartphone-i Oppo Find 5, që kemi raportuar më herët tanimë është paraqitur zyrtarisht në Kinë. Kjo pajisje është me Android 4.1.2 Jelly Bean, ekranin 5 inç 1920X1080...

Smartphone “Oppo Find 5” për 499 $

Është Smartphone kinez i bërë me Android, Oppo Find 5, sipas thashethemeve të deri tashme ka disa specifika mbresëlënëse dhe dizajn mjaft të hollë....

Oppo Find 5 – Smartphone më i holli në treg me...

Ju nuk mund të keni dëgjuar shumë për Oppo, për arsye se ajo është një kompani kineze, por megjithatë kjo kompani ka bërë prezantimin...