Oppo Find 7
Fillimi Etiketat Oppo Find 7

Etiketa: Oppo Find 7

Lansohet Oppo Find 7

Nëse nuk jeni të kënaqur me pikselat e smartphone-in tuaj, atëherë nga tani kompania Oppo ka një mundësi të mirë për ju. Prodhuesi kinez i...

Oppo Find 7 mund të vijë me kamerë 50 megapikselë

Smartphone-i Oppo Find 7 po përgatitet të prezantohet në një ngjarje për shtyp që do të mbahet me datën 19 Mars në Pekin dhe paraprakisht...

Oppo Find 7 lansohet me 19 Mars

Oppo në një uebfaqe kineze Sina Weibo ka shpërndarë një informatë apo ftesë për smartphone-in e tyre të ardhshëm Find 7, duke zbuluar se smartphone...