Oppo N1
Fillimi Etiketat Oppo N1

Etiketa: Oppo N1

Oppo paralajmëron daljen në treg të smartphone-it N1

Disa muaj më parë, Oppo kishte premtuar se smartphone-i i tyre i ri N1 do të dal në treg në Dhjetor, dhe ja tani...

Prezantohet smartphone-i Oppo N1 me kamerë rrotulluese në 180 shkallë

Kemi dëgjuar mjaft shumë në lidhje me smartphone e ri Oppo N1 sidomos gjatë javëve të fundit, është thënë se do të lansohet me...

Oppo N1 prezantohet më 1 Shtator

Oppo ka postuar llogaritësin e kohës për smartphone-in Oppo N1 në faqen e tyre të Facebook-ut. Pra si duket kjo pajisje do të prezantohet...