Oppo R9 Plus
Fillimi Etiketat Oppo R9 Plus

Etiketa: Oppo R9 Plus

Lansohen smartphone-t Oppo R9 dhe R9 Plus

Kompania Oppo në Kinë ka njoftuar për modelet e smartphone-ve të tyre të fundit Android, Oppo R9 dhe R9 Plus, të cilët posedojnë specifika gati të...