Oppo
Fillimi Etiketat Oppo

Etiketa: Oppo

Lansohen smartphone-t Oppo R9 dhe R9 Plus

Kompania Oppo në Kinë ka njoftuar për modelet e smartphone-ve të tyre të fundit Android, Oppo R9 dhe R9 Plus, të cilët posedojnë specifika gati të...

Smartwatch i ardhshëm i Oppo-së me bateri që rimbushet brenda disa...

Shumë kompani kohëve të fundit janë përqendruar në pajisje smartwatch, sigurisht për atë se kjo do të përdoret shumë në të ardhmen. Pajisje të tilla...

Një video e re paraqet Oppo R5 ashtu siç nuk e...

Tashmë në vend të dytë si smartphone më i hollë në botë, Oppo R5 mendohet të jetë një pajisje delikate. Por kompania Oppo në...

Zyrtare: Lansohet Oppo N1 Mini

Në muajin Maj, Oppo kishte njoftuar se janë duke punuar për versionin miniaturë të pajisjes së tyre OPPO N1 duke mos ofruar detaje për...

Lansohet Oppo Find 7

Nëse nuk jeni të kënaqur me pikselat e smartphone-in tuaj, atëherë nga tani kompania Oppo ka një mundësi të mirë për ju. Prodhuesi kinez i...

Oppo Find 7 mund të vijë me kamerë 50 megapikselë

Smartphone-i Oppo Find 7 po përgatitet të prezantohet në një ngjarje për shtyp që do të mbahet me datën 19 Mars në Pekin dhe paraprakisht...

Oppo Find 7 lansohet me 19 Mars

Oppo në një uebfaqe kineze Sina Weibo ka shpërndarë një informatë apo ftesë për smartphone-in e tyre të ardhshëm Find 7, duke zbuluar se smartphone...

Lansohet Oppo R1

Edhe një model i ri i brendit kinez Oppo, është lanusar në treg. Modeli Oppo R1 ka madhësinë e ekranit 5 inç IPS me rezolucion...

Oppo paralajmëron daljen në treg të smartphone-it N1

Disa muaj më parë, Oppo kishte premtuar se smartphone-i i tyre i ri N1 do të dal në treg në Dhjetor, dhe ja tani...

Prezantohet smartphone-i Oppo N1 me kamerë rrotulluese në 180 shkallë

Kemi dëgjuar mjaft shumë në lidhje me smartphone e ri Oppo N1 sidomos gjatë javëve të fundit, është thënë se do të lansohet me...

Oppo N1 prezantohet më 1 Shtator

Oppo ka postuar llogaritësin e kohës për smartphone-in Oppo N1 në faqen e tyre të Facebook-ut. Pra si duket kjo pajisje do të prezantohet...

Smartphone “Oppo Find 5” për 499 $

Është Smartphone kinez i bërë me Android, Oppo Find 5, sipas thashethemeve të deri tashme ka disa specifika mbresëlënëse dhe dizajn mjaft të hollë....