Parlamenti Evropian
Fillimi Etiketat Parlamenti Evropian

Etiketa: Parlamenti Evropian

Parlamenti Evropian ndalon përdorimin e aplikacionit të ri Microsoft Outlook

Disa javë më parë Microsoft ka lancuar aplikacionin për mail-a Outlook. Aplikacioni është në dispozicion për platformat iOS dhe Android dhe duket të jetë goxha i...