PES 2015
Fillimi Etiketat PES 2015

Etiketa: PES 2015

Loja PES 2015 për PS4 dhe Xbox One vjenë në vjeshtë

Futbolli është në trend këto ditë për shkak të Kampionatit Botëror FIFA 2014 i cili po ndodhë në Brazil. Në lidhje më ketë Konami...