Phone
Fillimi Etiketat Phone

Etiketa: Phone

Moto X i gjeneratës së tretë vjen këtë vjeshtë

Presidenti i kompanisë Motorola Rick Osterloh ka bërë disa njoftime lidhje me të ardhëm e kompanisë, dhe njëra ndër to është edhe lajmi rreth...

Sistemi operativ Windows Phone 8

Microsoft, dy ditë pasi e prezentoi Tabletin e tyre tani kanë njoftuar në një prezentim zyrtarisht për versionin e fundit të sistemit operativ për...