Play Store
Fillimi Etiketat Play Store

Etiketa: Play Store

Apple dhe Google i përshkallzojnë betejat për programe dhe lojra ekskluzive

Sipas Wall Street Journal, si Apple dhe Google po mundohen të bindin programuesit e lojrave për t'i bërë programet e tyre ekskluzive për sistemin...

Google Play Store me dizajn të ri

Google të Martën ka filluar me paraqitjen e dizajnit të ri të Play Store-it për smartphone dhe tablet që përdorin platformën Android. Në përputhje me thashethemet...