PlayStation VR
Fillimi Etiketat PlayStation VR

Etiketa: PlayStation VR

PlayStation VR nga Sony do të kushtojnë 399 $, lansohen në...

Kompania Sony ka njoftuar se kufjet e tyre të reja PlayStation VR do të dalin në treg nga muaji Tetor dhe do të shiten...