Policia
Fillimi Etiketat Policia

Etiketa: Policia

Policia e Nju Jorkut lufton krimin me pajisje Android

Departamenti i Policisë së Nju Jorkut është forca policore më e madhe në një qytet ku jetojnë miliona njerëz, dhe nganjëherë ndonjë situatë momentale...