Printer
Fillimi Etiketat Printer

Etiketa: Printer

Epson njofton për shtypësin Wirless “WorkForce WF-100”

Për ata që udhëtojnë shumë, shtypja e një dokumenti mund të jetë nganjëherë problem. Para se të niseni në ndonjë takim nga zyra keni...

Lansohet Printeri 3D me Wi-Fi “KTech Genesis” për 2200€

Është lansuar ketë javë një Printer i ri 3D i emëruar si KTech Genesis ku ofron një vëllim të shtypit 200mm gjatësi dhe 194mm lartësi....

Staples nxjerr për shitje shtypësin Cube 3D

Shtypësi apo Printeri 3D sigurisht që është vala e së ardhmes në teknologji. Shtypësi 3D përdoret për të krijuar të gjitha llojet e veglave...

LG – Foto printeri më i vogël në botë

Një prej industrive që ngadal po shuhet është zhvillimi e fotografive, mirpo LG nuk mendon ashtu dhe ka prezantuar foto printerin mobil të quajtur Foto Compact. LG...

Përdor laserin, shpëto drunjtë

Hulumtimet e fundit që vijnë nga Universiteti i Kembrixh-it për të ashtuquajturit jo-printer laser-ik do të mundësojnë largimin ngjyrës nga letrat e përdorura më...