Qualcomm Snapdragon 802
Fillimi Etiketat Qualcomm Snapdragon 802

Etiketa: Qualcomm Snapdragon 802

Njoftohet për procesorin “Qualcomm Snapdragon 802” për TV

Para dy muajsh kompania Qualcomm ka njoftuar për procesorin e tyre Snapdragon 805 për smartphone dhe tablet, kurse tani njofton për një tjetër procesor të ri...