Qualcomm Snapdragon 808
Fillimi Etiketat Qualcomm Snapdragon 808

Etiketa: Qualcomm Snapdragon 808

Prezantohen procesorët 64-bit Qualcomm Snapdragon 808 dhe 810

Qualcomm ka prezantuar procesorët më të fundit për smartphone, Qualcomm Snapdragon 808 dhe Qualcomm Snapdragon 810. Të dy procesorët janë procesorë 64-bit, dhe sipas kompanisë,...