Qualcomm Snapdragon 810 MDP
Fillimi Etiketat Qualcomm Snapdragon 810 MDP

Etiketa: Qualcomm Snapdragon 810 MDP

Lansohet smartphone-i Qualcomm Snapdragon 810 MDP

Qualcomm ka lanusar smartphone-in e parë me procesorin 64-BIT Snapdragon 810 i projektuar për t'u përdorur dhe testuar nga zhvilluesit. Smartphone-i Snapdragon 810 MDP vjen...