Raspberry
Fillimi Etiketat Raspberry

Etiketa: Raspberry

Lansohet Raspberry Pi 3: 10 herë më shpejt se sa i...

Kanë kaluar katër vjet që kur Raspberry Pi i parë ishte lansuar, dhe ende mbetet mini-kompjuteri me i lirë dhe me i fortë deri...

Raspberry Pi Model B+ me karakteristika të reja lansohet për 35$

Pas suksesit me versionin origjinal të mini kompjuterit Raspberry Pi Model B, fondacioni Raspberry këtë javë ka prezantuar dhe lansuar modelin e radhës Raspberry Pi Model B+....