Retina MacBook Pro 15 inç
Fillimi Etiketat Retina MacBook Pro 15 inç

Etiketa: Retina MacBook Pro 15 inç

Zyrtare: Lansohen Retina MacBook Pro 13 inç dhe 15 inç

Apple sot njoftoi për dy modele të Retina MacBook Pro 13 inç dhe 15 inç me disa opsione harduerike dhe specifika të jetë mbresëlënëse. Modeli...