Ricoh Theta M15
Fillimi Etiketat Ricoh Theta M15

Etiketa: Ricoh Theta M15

Ricoh lanson video kamerën e re 360-shkallë “Theta M15”

Sot ekzistojnë kamera të shumta që kanë mundësinë e fotografimit dhe incizimit të videove në lëvizje, por nëse kërkoni një të vogël e cila përshtatet për...