Risi
Fillimi Etiketat Risi

Etiketa: Risi

Shtohet Familja e Tabletëve Amazon Kindle

Amazon edhe zyrtarisht ka publikuar tre Kindle Fire HD në konferencën për media të mbajtur mbrëmë në Santa Monica të Kalifornise. Kindle Fire HD...

Shfaqet xhami i hollë dhe i lëkundshëm

Kompania Corning njoftoi për shfaqjen e xhamit të hollë dhe i lëkundshëm i cili mund bëj revolucion në ndryshimin e formës, të gjeneratës së...