S4
Fillimi Etiketat S4

Etiketa: S4

Samsung përgatitet të shes nga 10 milion S4 për çdo muaj

Më vonë gjatë këtij viti, Samsung pritet që të publikoj dhe të filloj shitjen e smartphone-it Galaxy S4, dhe pa dyshim që ky do...