S5000
Fillimi Etiketat S5000

Etiketa: S5000

Lenovo prezanton smartphone-in Vibe X dhe tabletin S5000

Lenovo gjatë panairit që po mbahet në IFA të Berlin-it të enjten ka njoftuar për dy produkte të reja të saj me platformën Android,...