Sailfish OS
Fillimi Etiketat Sailfish OS

Etiketa: Sailfish OS

Jolla paralajmëron diçka të madhe më 19 Nëntor

Jolla nuk është emër shumë i njohur kur bie fjala për smartphone, kompania ka lansuar smartphone-in e tyre të parë në fillim të këtij viti dhe...

Sistemi Sailfish OS në smartphone Android

Smartphone-i Jolla me Sailfish OS i cili ka filluar shitjet nga muaji i kaluar, është i përshtatshëm edhe me aplikacione të Android-it dhe ju...