Sailfish
Fillimi Etiketat Sailfish

Etiketa: Sailfish

SO Sailfish tani i përshtatshëm me pajisjet dhe aplikacionet Android

Grupi Jolla ka njoftuar se tani e tutje sistemi operativ të tyre Sailfish është i përshtatshëm (compatible) me harduer dhe aplikacione të Android-it duke u...

Jolla prezanton smartphone-in e parë me platformën “Sailfish”

Kompania finlandeze për pajisje mobile Jolla, ka prezantuar smartphone-in e tyre të parë që shfaqet më platformën e re të quajtur Sailfish OS. Ende nuk është e qartë...