Samsung Galaxy A7
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy A7

Etiketa: Samsung Galaxy A7

Zyrtare: Prezantohen specifika të Samsung Galaxy A7

Javën e kaluar smartphone i ri nga Samsung, Samsung Galaxy A7 ishte prezantuar në një konferencë shtypi në Malajzi, ndërsa sot Samsung zyrtarisht edhe...

Një prej smartphone-ve me premtues të Samsung-ut mund të vijë së...

Është e munduar që Samsung të ndryshoj sadopak pajiset e saja të serisë Galaxy A, edhe pse deri me tani vetëm dy pajisje të...

Konfirmohen specifikat për Samsung Galaxy A7

Edhe më herët kemi bërë njoftimin për një seri të re e njohur si “ Galaxy A” nga Samsung dhe si duket tani më...