Samsung Galaxy Altius
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy Altius

Etiketa: Samsung Galaxy Altius

Shfaqen fotografi të Samsung Galaxy Smartwatch ose Altius

Bashkë me lançimin e Samsung Galaxy S4 dhe S4 Mini nga muaji Mars, Samsung është përfolur të lansoi edhe një pajisje të tretë, Samsung...