Samsung Galaxy Core LTE
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy Core LTE

Etiketa: Samsung Galaxy Core LTE

Lansohet Samsung Galaxy Core LTE

Samsung ka njoftuar për lançimin e një smartphone të ri Android, Galaxy Core LTE, me të cilin pritet të konkurron në tregun e Evropës dhe...