Samsung Galaxy Core Prime
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy Core Prime

Etiketa: Samsung Galaxy Core Prime

Samsung së shpejti do të lanson Galaxy Core Prime

Samsung po bëhet gati për të nisur një version të ri të Galaxy Core dhe pajisja e re do të quhet Samsung Galaxy Core...