Samsung Galaxy Note 2
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy Note 2

Etiketa: Samsung Galaxy Note 2

Lansohet Samsung Galaxy Note II me ngjyrë rozë

Djema, në rast se ju nuk e keni vënë re, Dita e Shën Valëntinit është javën e ardhshme dhe me siguri se jeni në...

Galaxy Note 2 – Testi i hedhjes

Pas testit të hedhjes të bërë nga Android Authority për Galaxy S3 dhe iPhone 5 radha vjen tek Galaxy Note 2 i cili ka...

Përcaktohet çmimi për Samsung Galaxy Note 2

Siç jeni njoftuar më herët, tani më është zyrtarisht publikuar Samsung Galaxy Note 2, dhe disa prej jush mund të pyesin se ku mund...

Drejtpërdrejt: Konferencë për media nga Samsung

BERLIN -  Kanë mbetur edhe pak orë para se konferenca për media e kompanisë Samsung të fillojë. Kjo do të jetë ngjarja paraprijëse e...

Çka pritet të publikojë Samsung-u në Konferencën e 29 Gusht-it

Simpatizantë të Samsung-ut, bëhuni gati sepse të mirat nuk kane të ndalur. Kjo kompani para pak ditësh ka publikuar datën zyrtare të konferencës së ...

“Samsung Galaxy Note 2” pritet të publikohet me 29 Gusht

Simpatizantë të Samsung-ut, bëhuni gati sepse të mirat nuk kanë të ndalur. Kjo kompani para pak ditësh ka publikuar datën zyrtare të konferencës së...