Samsung Galaxy Note 3
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy Note 3

Etiketa: Samsung Galaxy Note 3

Shiten 5 milion Samsung Galaxy Note 3 për një muaj

Si duket edhe Galaxy Note 3 do të jetë edhe një sukses i radhës i kompanisë gjigante Samsung. Sipas disa shënimeve të publikuara, afër...

Publikohet video e re promo për Samsung Galaxy Note 3

Nga dita kur Samsung ka njoftuar për phabletin e tyre të ri Samsung Galaxy Note 3, ata kanë publikuar një numër videosh në lidhje...

Drejtpërdrejt: Publikimi i Samsung Galaxy Note 3

Të gjithë në pritje të Samsung Galaxy Note 3. Samsung Galaxy Note 2 me siguri ka qenë njëri prej produkteve më të pëlqyera të Samsung...

Samsung Galaxy Note 3 publikohet me 4 Shtator

Nëse dikush ka dyshuar se Samsung nuk do të publikoj Galaxy Note 3 me 4 Shtator në Berlin atëherë nuk keni nevojë të dyshoni...

Samsung Smartwatch mund të prezantohet më 4 Shtator

Kemi dëgjuar thashetheme se Samsung është duke punuar në një orë të re Smart, pajisja është përfolur që do të quhet Samsung Galaxy Gear. Tani...

Samsung të lansojë Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3 pritet që së shpejti të lansohet me procesorë të ndryshëm në vende të ndryshme. Për SHBA dhe Evropë, Samsung Galaxy...

Nesër drejtpërdrejt Samsung Premiere 2013

Samsung ka postuar një foto të re në faqen e tyre për një ngjarje që ka paralajmëruar të mbahet nesër në Londër. Zyrtarisht pritet...

Uebfaqja e Samsung-ut konfirmon tabletin Galaxy Note 3

Samsung posedon disa pajisje të reja që shumë shpejt pritet ti lansoj, një prej tyre është edhe tableti i shumë përfolur Samsung Galaxy Note...

Samsung Galaxy Note 3, me dizajn të ri ndoshta nga alumini

Një nga kritikat më të shpeshta tek seria e pajisjeve Samsung Galaxy është përdorimi i mbështjellësit nga plastika që duket të jetë pak i...

Galaxy Note 3 ndoshta me ekran 6.3 inç?

Gjiganti Korean i Elektronikes Samsung sipas "Korea Times" thuhet se është duke punuar në një ekran të madh 6.3 inç, për Galaxy Note 3. Ekrani i...