Samsung Galaxy Note 8.0
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy Note 8.0

Etiketa: Samsung Galaxy Note 8.0

Samsung lanson tabletin Galaxy Note 8.0

Edhe pse Samsung, smartphone-in e shumë pritur Galaxy S4 përfundimisht ka vendosur ta prezantoj me vonë ndoshta nga mesi i Marsit dhe jo në...

Samsung Galaxy Note 8.0 lansohet në Mars

Deri më tani ka pasur shumë thashetheme në lidhje me Samsung Galaxy Note 8.0 dhe si duket këto thashetheme do të përfundojnë në Mars,...