Samsung Galaxy On5
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy On5

Etiketa: Samsung Galaxy On5

Zyrtare: Samsung prezanton modelet Galaxy On5 dhe Galaxy On7 në Kinë

Samsung Kina njoftoi se dy modelet e reja Galaxy On5 dhe Galaxy On7 nga tani do të janë në dispozicion në tregun e Kinës....