Samsung Galaxy Ring
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy Ring

Etiketa: Samsung Galaxy Ring

Smartphone-t e fundit të lansuar në treg

Informohu i pari për pajisjet smartphone të fundit të lansuara në treg, për specifikat si dhe çmimin e tyre. Më poshtë kemi paraqitur smartphone-t e...

Lansohet Samsung Galaxy Ring

Disa ora më parë Samsung lansoi edhe një pajisje e cila i takon familjes tani më të njohur, Galaxy. Samsung Galaxy Ring i madhësisë...