Samsung Galaxy Round
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy Round

Etiketa: Samsung Galaxy Round

Shfaqet zyrtarisht smartphone-i i parë me ekran të lakuar

Përderisa kompanitë tjera bëjnë plane për smartphone me ekran fleksibil kompania Samsung ka publikuar një të tillë, pajisja tani është zyrtare dhe thashethemet e...