Samsung Galaxy S2 Plus
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy S2 Plus

Etiketa: Samsung Galaxy S2 Plus

Samsung njofton për Smartphone-in Galaxy S2 Plus

Samsung përveç procesorit Exynos 5 Octa sot ka njoftuar edhe për versionin e ri të smartphone-it Galaxy S2 Plus, i cili vjen me Android...

Paralajmërohet Samsung Galaxy S II Plus

Pas suksesit të paparë me shitjen e Samsung Galaxy S2 me më shumë se 30 milion njësi dhe S3 me më shumë se 20 milion...