Samsung Galaxy S3 Mini
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy S3 Mini

Etiketa: Samsung Galaxy S3 Mini

Publikohet Samsung Galaxy S3 Mini

Edhe zyrtarisht pak orë më parë Samsung publikoi smartphone-in e shumë pritur Galaxy S 3 Mini. Specifikat Harduerike: Procesor: 1GHz Dual-Core (Dy-bërthamorë) RAM: 1024 MB Kamerë: 5 Megapikselë,...

Zbulohen foto të Samsung Galaxy SIII Mini

(EKSKLUZIVE) Kanë mbetur edhe pak orë para publikimit të Samsung Galaxy S3 Mini dhe siç duket entuziazmi i madh për ta shfaq këtë vegël të...

Konfirmohet publikimi i Samsung Galaxy SIII Mini

Para pak ditësh kemi publikuar lajmin për konferencën e thirrur nga divizioni i Samsung në Gjermani. Ndër të tjera në këtë artikull kemi përmendur...

Samsung Galaxy S III Mini po vjen

Divizioni i Samsung-ut në Gjermani, para pak orësh ka shpërndarë ftesat zyrtare për një ngjarje që do të ndodhë me datën 11 Tetor dhe ka shumë...