Samsung Galaxy S3
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy S3

Etiketa: Samsung Galaxy S3

Android 4.3 është gati për Samsung Galaxy S3

Përdoruesit e smartphone-ve Galaxy S3 në Irlandë ishin me më shumë fat se vendet e tjera të botes, sepse janë të paret që do...

Krahasim: Samsung Galaxy S4 vs Galaxy S3

Samsung Galaxy S4 tani edhe tek ne gjendet kudo nëpër shitore, ky smartphone si duket është në rrugën e duhur për t'u bërë një...

Vonohet përditësimi Jelly Bean 4.2.2 për Galaxy S3 dhe Note 2

Lajmi për vonesë të përditësimit vjen nga një tweet nga Sammobile, ku arsyeja për vonesë thuhet që është ndërfaqja TouchWiz dhe se nuk janë...

Si të dallojmë një Samsung Galaxy S3 origjinal, nga ai falsë

Një trend i ri ka filluar në vendin tonë, ku smartphone-t falsë janë duke u shfaqur më të madhe. Këta smartphone në pamje duken...

Galaxy S3 vs Lumia 920 (Microsoft sulmon Samsung)

Microsoft ka publikuar një video të re promovuese për smartphone-in Nokia Lumia 920 në konfrontim me kamerën e modelit të kaluar Samsung Galaxy S3....

Vlerësim: Samsung Galaxy S3

Samsung Galaxy S3 është android smartphone i projektuar dhe zhvilluar nga Samsung Electronics dhe njëkohësisht është pasardhësi i Samsung Galaxy S2. Pas një faze...

Top 5-shja, HTC One, BlackBerry Z10, Nokia Lumia 920, iPhone 5,...

Vet titulli tregon të gjitha, që ka të bëj me Top 5-shen e smartphone-ve, Android, iOS, BlackBerry dhe Windows Phone të fundit dhe më të suksesshëm...

HTC One vs Samsung Galaxy S3

Pasi që sot është zyrtarizuar HTC One kemi vendosur ta krahasojmë atë me liderin në tregun e smartphone-ve, Samsung Galaxy S3. Edhe pse është...

BlackBerry Z10 vs Samsung Galaxy S3

Pasi që sot është zyrtarizuar BlackBerry Z10 kemi vendosur ta krahasojmë atë me liderin në tregun e smartphone-ve, Samsung Galaxy S3. Edhe pse është lansuar...

Samsung Galaxy S III Android 4.1.2 Jelly Bean përditësimi

                Ashtu si është premtuar dhe përfolur që dy muaj, Samsung ka filluar shpërndarjen e Android 4.1.2 për Galaxy S III ( I9300 ). Këtë...

Video Vlerësim: Galaxy S3 Jelly Bean përditësimi

Që nga versioni Android 1.5, çdo përditësim në sistemin operativ Android që ka bërë Google i ka emëruar me nga një emër te ëmbël, duke...

Samsung Galaxy S3 u shpëton disa testeve ekstreme

A keni menduar ndonjëherë se çfarë mund të ndodh me Samsung Galaxy S3 nëse uleni mbi të? Mos u bëni merak për këtë, Samsung tashmë...