Samsung Galaxy S4 Mini
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy S4 Mini

Etiketa: Samsung Galaxy S4 Mini

Vlerësim: Samsung Galaxy S4 Mini DUOS

Pak ditë më parë kemi publikuar artikullin me vlerësimin për smartphone-in Samsung Galaxy S4 ndërsa sot vazhdojmë me pasardhësin e tij Samsung Galaxy S4...

Samsung Galaxy S4 Mini zyrtarizohet me 20 Qershor

Samsung Galaxy S4 Mini para pak ditësh u shfaq gabimisht në faqen e internetit të Samsung-ut. Samsung është raportuar se do të mbajë një...

Zbulohen të dhëna për Samsung Galaxy S4 Mini

Samsung aksidentalisht ka zbuluar të dhënat për smartphone-in e ardhshëm Galaxy S4 Mini. Të dhënat për këtë pajisje janë zbuluar përmes aplikacionit zyrtar të Samsung...

Samsung Galaxy S4 Mini lansohet së shpejti

Meqë Galaxy S4 tani më është zyrtarizuar, gjiganti Samsung si duket është duke menduar edhe për pjesën tjetër të pajisjeve të reja të brezit...

Shfaqen fotografi të Samsung Galaxy Smartwatch ose Altius

Bashkë me lançimin e Samsung Galaxy S4 dhe S4 Mini nga muaji Mars, Samsung është përfolur të lansoi edhe një pajisje të tretë, Samsung...

A do të ketë Galaxy S4 Mini dhe Galaxy Watch?

Kemi raportuar disa herë që Samsung do të lansoi smartphone-in Galaxy S4 në muajt e ardhshëm, spekulimet e fundit janë së Samsung do të njoftojë...