Samsung Galaxy S4 Zoom
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy S4 Zoom

Etiketa: Samsung Galaxy S4 Zoom

Smartphone-t e fundit të lansuar në treg

Informohu i pari për pajisjet smartphone të fundit të lansuara në treg, për specifikat si dhe çmimin e tyre. Më poshtë kemi paraqitur smartphone-t e...

Konfirmohet Samsung Galaxy S4 Zoom

Samsung nëpërmes një deklaratë për shtyp sot zyrtarisht ka njoftuar për smartphone-in/kamerën Galaxy S4 Zoom, duke konfirmuar karakteristikat që janë përfolur për disa muaj. Kjo...

Samsung Galaxy S4 Zoom pritet të publikohet gjatë muajit Maj

Sipas një raporti të “Sammobile” kompania Samsung pritet që të publikoj produktin e saj Galaxy S4 Zoom (SM-C1010) me kamerë 16-megapikselë në fund të...