Samsung Galaxy S5 Duos
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy S5 Duos

Etiketa: Samsung Galaxy S5 Duos

Samsung Galaxy S5 me dy SIM kartela debuton në tregjet ndërkombëtare

Samsung Galaxy S5 Duos LTE (me dy SIM Kartela) ka qenë në dispozicion në Kinë që nga prilli i këtij viti dhe tanimë ka...