Samsung Galaxy S5
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy S5

Etiketa: Samsung Galaxy S5

Samsung përdoruesit e iPhone-it i quan “përqafues të mureve”

Samsung është kthyer me traditën e vjetër të saj, në përpjekje për të rritur shitjet e saj të smartphone-it të ri Galaxy S5. Kompania ka...

Samsung merr për marketing Terminalin 5 të Aeroportit Heathrow në Londër

Samsung shet më së shumti smartphone se çdo kompani tjetër në botë. Sekreti i suksesit të saj nuk është softueri apo hardueri, por është...

Samsung Galaxy S5 për t’u prodhuar kushton vetëm 265 $

Samsung javën e kaluar ka nxjerrë në treg smartphone-in Samsung Galaxy S5 ku menjëherë është çmontuar. Është IHS ajo e cila ka marrë për...

Foto Samsung Galaxy S5 nga çdo pozicion i mundshëm

Çdo centimetër i Galaxy S5, nga jashtë dhe brenda, janë paraqitur në këto post. Pas prezantimit të Galaxy S5 më 24 Shkurt të këtij viti...

Galaxy S5, iPhone 5S dhe HTC One M8 – Testi i...

Edhe më herët kemi pas një numër videosh të publikuara rreth hedhjes së smartphone-ve si test, por tani vjen një video e re nga...

Lansohet Video zyrtare për Samsung Galaxy S5

Java që e lamë pas ishte java e prezantimit të modelit të fundit të serisë Galaxy nga Samsung, Galaxy S5. Tani më shumica edhe prej...

Krahasim: Samsung Galaxy S5 vs LG G2 vs Sony Xperia Z2

Dje gjatë ditës kemi parë gjersa kompani të mëdha si Samsung, Sony, LG, ZTE, etj kanë prezantuar produktet dhe të arriturat e tyre në teknologji...

Karakteristikat zyrtare të Samsung Galaxy S5

Galaxy S5, njëri nga smartphone-et Android i shumë pritur është prezantuar tani zyrtarisht në MWC 2014. Karakteristika harduerike të këtij smartphone-i janë shumë të...

Drejtpërdrejt: Samsung MWC 2014 “Unpacked 5”

Smartphone-i i shumëpritur, Samsung Galaxy S5, është caktuar të prezantohet në ngjarjen MWC 2014 sot me 24 Shkurt në Barcelonë. Fansat e kësaj pajisje nga...

Samsung dërgon ftesa për ngjarjen “Unpacked 5”

Sipas thashethemeve, Samsung është thënë të prezantoj modelin e smartphone-it të ardhshëm Galaxy S5 në ngjarjen MWC 2014. Sigurisht se këto thashetheme tani po...

Samsung Galaxy S5 do të vijë në versionin plastik dhe të...

Thashethemet se Samsung është në përgatitje e sipër të smartphone-it Galaxy S5 nuk kanë të ndalur. Te dhënat e reja rreth këtij produkti zbulojnë...

Samsung Galaxy S5 lansohet në Prill?

Janë duke qarkulluar disa thashetheme se Samsung Galaxy S5 ka shumë gjasa të prezantohet në Shkurt apo në fillim të muajit Mars, ndërsa sipas...