Samsung Galaxy S6 Edge
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy S6 Edge

Etiketa: Samsung Galaxy S6 Edge

Rita Ora, pjesë e spotit të Samsung për Galaxy S6 dhe...

Samsung ka realizuar një reklamë të re për smartphonet e tij Galaxy S6 dhe Galaxy S6 Edge, e cila po shfaqet në të gjithë...

Samsung “inboxing” shfaqë brendësinë e S6 Edge

Tashmë jemi mësuar të shohim video të shpaketimit të produkteve të ndryshme e sidomos telefonave. Por, ajo çfarë Samsung ka bërë për ne është...

Shfaqen çmimet për Samsung Galaxy S6 dhe S6 Edge për Evropë

Dy ditë më parë në ngjarjen MWC 2015 në Barcelonë, Samsung prezantoi dy modele të reja të serisë Galaxy, Samsung Galaxy S6 dhe Samsung...

Zyrtare: Prezantohen Samsung Galaxy S6 dhe Galaxy S6 Edge

Në Kongresin Botëror  të Telefonave mobil  2015 i cili ka filluar të mbahet sot në Barcelonë, Samsung prezantoi dy modele të reja të gjeneratës...

Samsung Galaxy S6 do të prezantohet në dy versione në MWC

Gjatë disa javëve të fundit, ka pasur shumë thashetheme në lidhje me pasardhësin e modelit Galaxy S5 nga Samsung, Samsung Galaxy S6 të cilin...