Samsung Galaxy S6
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy S6

Etiketa: Samsung Galaxy S6

Rita Ora, pjesë e spotit të Samsung për Galaxy S6 dhe...

Samsung ka realizuar një reklamë të re për smartphonet e tij Galaxy S6 dhe Galaxy S6 Edge, e cila po shfaqet në të gjithë...

Shfaqen çmimet për Samsung Galaxy S6 dhe S6 Edge për Evropë

Dy ditë më parë në ngjarjen MWC 2015 në Barcelonë, Samsung prezantoi dy modele të reja të serisë Galaxy, Samsung Galaxy S6 dhe Samsung...

Zyrtare: Prezantohen Samsung Galaxy S6 dhe Galaxy S6 Edge

Në Kongresin Botëror  të Telefonave mobil  2015 i cili ka filluar të mbahet sot në Barcelonë, Samsung prezantoi dy modele të reja të gjeneratës...

Rrjedhin çmimet të Samsung Galaxy S6

Siç është paralajmëruar dje, versionet e ndryshme të modelit Samsung Galaxy S6, pritet të prezantohen në ngjarjen “ Samsung Galaxy Unpacked 2015″ e cila...

Samsung dërgon ftesa për ngjarjen “ Samsung Galaxy Unpacked 2015″

Sipas thashethemeve, për Samsung është thënë se do të prezantoj modelin e smartphone-it të ardhshëm Galaxy S6 në ngjarjen MWC 2015. Sigurisht se këto...

Samsung Galaxy S6 do të prezantohet në dy versione në MWC

Gjatë disa javëve të fundit, ka pasur shumë thashetheme në lidhje me pasardhësin e modelit Galaxy S5 nga Samsung, Samsung Galaxy S6 të cilin...

Samsung së shpejti prezanton Galaxy S6

Thashethemet për krijimin e pasardhësit të S5 të serisë tani më të njohur Galaxy, Galaxy S6, nga gjiganti Samsung, kanë filluar të pushtojnë faqet...