Samsung Galaxy S8 plus
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy S8 plus

Etiketa: Samsung Galaxy S8 plus

Lansohet Samsung Galaxy S8 dhe S8+

Samsung ka prezantuar versionin e tyre me te ri Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus, pajisje që vijnë me specifika mbresëlënëse. Samsung Galaxy S8 posedon...