Samsung Galaxy S8
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy S8

Etiketa: Samsung Galaxy S8

Galaxy S8 me ekranin më të mirë ndonjëherë

Telefonat dhe TV-të nga Samsung njihen për ekranet e tyre me imazhe të qarta dhe ngjyra të ndritshme. Mirëpo, Galaxy S8 thuhet se ka...

Smartphone-t e ri nga Samsung zhgënjyes rreth kamerës!

Para prezantimit të smartphone-ve Samsung Galaxy S8 dhe Galaxy S8+, disa raportime erdhën se Samsung ishte duke punuar në futjen e dy kamerave në...

Kyçja me fytyrë në Galaxy S8 nuk është e sigurt

Samsung në prezantimin e Galaxy S8 dhe S8+, prezantoi mundësin e hapjes së telefonit me fytyrën e përdoruesit, por si duket kjo gjë i...

Lansohet Samsung Galaxy S8 dhe S8+

Samsung ka prezantuar versionin e tyre me te ri Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus, pajisje që vijnë me specifika mbresëlënëse. Samsung Galaxy S8 posedon...