Samsung Galaxy Tab A Plus
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy Tab A Plus

Etiketa: Samsung Galaxy Tab A Plus

Shfaqen karakteristikat të Samsung Galaxy Tab A dhe Tab A Plus

Samsung pritet të lanson disa tableta të ri më vonë gjatë këtij viti, të cilat me siguri do të prezanton në Kongresin Botëror të...