Samsung Galaxy Tab S2
Fillimi Etiketat Samsung Galaxy Tab S2

Etiketa: Samsung Galaxy Tab S2

Samsung Galaxy Tab S2 do të prezantohet në qershor

Samsung ka pasur një punë të vështirë për pasardhësit të tabletit premium Tab Galaxy S duo, dhe si duket tani Samsung ka gjetur një...