Samsung Gear VR
Fillimi Etiketat Samsung Gear VR

Etiketa: Samsung Gear VR

Oculus dhe Samsung pritet që së bashku të krijojnë produkte të...

Kompania Oculus tani në pronësi të Facebook-ut po punon ngushtë me kompaninë Samsung për të krijuar Samsung Gear VR, kufjet virtuale si në realitet...