Sandisc
Fillimi Etiketat Sandisc

Etiketa: Sandisc

Sandisk USB flash drive 128GB

SanDisk ka shfaqur një formacion të ri të USB flash drives që për kompaninë janë produktet më të shpejta, më të holla dhe me më kapacitet deri...