Satya Nadella
Fillimi Etiketat Satya Nadella

Etiketa: Satya Nadella

Microsoft Office për iPad nga 27 Marsi

Microsoft Office për iPad më në fund do të vij. Lansimi i këtij aplikacioni është caktuar në një konferencë për shtyp më 27 Mars...

Satya Nadella, emërohet kryeshef i ri i Microsoft-it

Microsoft sot, pas shumë muajsh spekulime i dha fund përzgjedhjes së kryeshefit të ri dhe kështu zyrtarisht ka emëruar Satya Nadella. Nadella ka qenë...