Shfletues
Fillimi Etiketat Shfletues

Etiketa: Shfletues

Lansohet version i ri i shfletuesit Opera për sistemet Windows dhe...

Opera ka njoftuar sot për lançimin e versionit të fundit të shfletuesit të tyre Opera 21 i cili nga tani është në dispozicion për...

Google: Chrome ka 750 milion përdorues aktiv në botë

  Kur është fjala për zgjedhjen e shfletuesit për Internet, ka shumë nga to që përdoruesit mund të zgjedhin, të tilla si Internet Explorer dhe...